تبلیغات
احمد عبودی پور - شبیه سازی پرواز با جنگنده اف 16 F-16 Simulator

شبیه سازی پرواز با جنگنده اف 16 F-16 Simulator

F-16 Simulator  یکی از بازیهای کم حجمی میباشد که میتواند پرواز با جت جنگنده اف 16 را به زیبایی شبیه سازی نماید . در این بازی کاربر در نقش خلبان باید بتواند پس از بلند کردن هواپیما از زمین و مانورهای محتلف با هواپیماهای دشمن درگیر شده و در صورت نابودی آنها و پیروزی ، برنده بازی گردد . صدا و گرافیک با توجه به حجم بازی بسیار عالی طراحی گردیده است و ایده  توسعه دهندگان  نرم افزار به گونه ای بوده است که ضمن رعایت اصول صحیح پرواز با هواپیما  و بر خلاف شبیه سازهای حرفه ای ، تمام کاربران گروه سنی 7 به بالا توان استفاده از آن را داشته باشند


F-16 فایتر فالکن ( شاهین جنگچو ) از هواپیماهای قدیمی جهان غرب میباشد که علیرغم سابقه خدمتی بیش از 30 سال در نیروی هوایی بسیاری از کشورهای جهان هنوز هم در رده شکارهای قدرتمند و مدرن قرار میگیرد . اهداف اولیه طرای اف 16 جنگ هوایی در فاصله طولانی و حمله به اهداف زمینی در کنار پوشش عملیاتی شکاری هایی چون اف 15 و اف 18 بوده است .
در این بازی هدایت هواپیما با صفحه کلید صورت گرفته و شروع بازی با کلید Backspace جهت روشن شدن موتورها میباشد . این بازی یدون نیاز به نصب Portable بوده و محدودیتهای تجاری آن قبلا برطرف گردیده است ( نیاز به کرک خاصی ندارد ) بازی تست شده و بدون مشکل خاصی حتی بر سیستمهای قدیمی نیز فابل اجرا است .
جهت شروع این بازی تنها کافی است از پوشه F-16 Simulator فایل F16.exe را اجرا فرمایید

حجم فایل : 68.2 مگابایت
دانلود فایل
پسورد فایل فشرده :www.takdownload.ir

تاریخ : شنبه 4 شهریور 1391 | 01:27 ق.ظ | نویسنده : احمد عبودی پور | نظرات
.: Design By : Susa Theme | susatheme.com :.